за нас

Xiamen Битлси градежен материјал копродукции, Ltd, ние сме една од водечките компании за синтетички сламен покрив, синтетички бамбус, вештачки ограда, вештачки кората, итн во Кина. Тие се 100% симулација. Некои од нив може да биде огноотпорни и водоотпорен. Ние секогаш развој на нови модели во согласност со барањата на нашите клиенти. Нашата главна на пазарот во Кина, но ние ќе се обидеме да се отвори во странство на пазарот во последниве години. Ние, исто така, трговијата со отворен WPC ѕид панел и тротоарите, полиестер волна, челик жица мрежа, итн Добредојдовте вашата истрага за нас.

Избрана Производи

Двојно се соочува со пластични ПП ограда за хотел двор декорација
Долгорочните artficial влакна ограда за хотел внатрешен скрининг и отворен мечување
Синтетички вештачки сламен Рид покривни плажа Балкон Мургана Чадор
Вештачки бамбус стапчиња за вашата градина мечување, кровни панели, скрининг проект
Градење на твојот разноврсна хотел проект со целосна и половина круг лажни бамбус стапчиња
Синтетички Бамбус граничната Ивица од Кина за Мечување
Лесен и едноставен за инсталација синтетички бамбус ткаени трска за хотел декорација
Синтетички ткаени таванот МАТ за ѕидови и таванот декорација
Синтетички или природни Wicker Ограда тек за Отворен мечување
Thatched покрив на трошоците за оган retardant тип на производи
Производителите на огноотпорен thatched покрив за забавни паркови Декорација
Сигурен квалитет Огноотпорни Вештачки сламен покрив за сценско место

Нови пристигнувања

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете дрво