Rreth nesh

Xiamen Beatles Materiale Ndërtimi Co, Ltd, ne jemi një nga kompanitë kryesore për kashtë sintetike, bambu sintetike, gardh artificial, leh artificiale, etj në Kinë. Ato janë 100% simulim. Disa prej tyre mund të jetë Fireproof dhe të papërshkueshëm nga uji. Ne gjithmonë zhvilluar modele të reja sipas kërkesave të klientëve tanë. Tregu ynë kryesor është në Kinë, por ne jemi duke shkuar për të hapur tregun e huaj në vitet e fundit. Ne gjithashtu tregtisë në natyrë WPC panel mur dhe dysheme, leshi poliestër, çeliku rrjetë teli, etj mirëpritur kërkesën tuaj për ne.

Produkte Featured

Dyfishtë përballet me gardh plastike PP për hotel resort dekorimin Patio
Qëndrueshme gardh artficial fibra për shfaqjen hotel brendshëm dhe rrethimi natyrë
Sintetike Artificial Pullazet Reed Roofing Beach Ballkon Hut Umbrella
shkopinj bambu artificiale për kopsht skermë, panele çati, projektin tuaj të shqyrtimit
Ndërtimi i gjithanshëm projektin tuaj hotel turistik me raundin e plotë dhe gjysmë shkopinj bambu rreme
Sintetike Bamboo Border bordurë nga Kina për Fencing
Lehtë dhe të lehtë instalimin sintetike bambu endura hasër për dekorim hotel turistik
Sintetike të endura mat tavan për mure dhe dekorimin tavan
Sintetike ose natyrore shportarie Roll Fence për Outdoor Fencing
Kosto thatched çati për zjarrin Retardant Lloji Produkte
Prodhuesit e retardant flaka thatched çati për Amusement Parks Dekorimi
Reliable Quality Fireproof Artificial Pullazet Roof për vend skenik
Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni House