Вештачки бамбус панели за продажба павилјон зграда фасада

Вештачки бамбус панели за продажба павилјон зграда фасада
Краток опис:

Вештачки бамбус панели за продажба павилјон зграда фасада

Материјал: нерѓосувачки челик или синтетичка смола пластични

Кол: 25mm, 32mm, 38mm, 51mm, 63mm и 89mm

Должина: како на барање на купувачот

MOQ: 500 метри

Бои: зелена, жолта, тутун или кориснички

Завршна површина: Akzonobel електростатско прав прскање


детали за производот

Тагови производ

Вештачки бамбус панели за продажба павилјон зграда фасада

1. Опис на производот за вештачка бамбус панели за продажба павилјон зграда фасада:

Бамбус стапчиња, исто така, се нарекува бамбус столбови. Имитиран бамбус се долг животен век, без одржување, без корозија, не изгние и изгледа домот. Значи, тие се добредојдени од страна на клиентите. Тие би можеле да се користи со проекти тропски-тематските дома подобрување или отворено градина или парк декорација. Тие ќе бидат е исклучително разновиден и може да се користи и во двете станбени и комерцијални објекти декорација.

2. Карактеристики на вештачка бамбус панели за продажба павилјон зграда фасада:

Материјал: нерѓосувачки челик, или синтетичка смола пластични

Кол: 25mm, 32mm, 38mm, 51mm, 63mm и 89mm

Должина: како на барање на купувачот

MOQ: 500 метри

Бои: зелена, жолта, тутун или кориснички

Завршна површина: Akzonobel електростатско прав прскање

3. Некои апликации и инсталација на фотографии на  вештачка бамбус панели за продажба павилјон зграда фасада:

вештачки бамбус фасада синтетичка смола бамбус фасада вештачки бамбус фасада на куќата

4. Примена на вештачка бамбус панели за продажба павилјон зграда фасада:

За огради, дрвести структури, и trellises на вашиот двор, дом, канцеларија, или други омилени простор; или од областа на сценско место, паркови, зоолошки градини, забавни паркови, одморалишта, летни село, народната култура село, хотели, вили, плажа, базен, рекреација самопослуга, скара бар, земјоделски, градинарски и други места за одмор. 

5. Испорака, Шпедиција, Инкотермс, начин на плаќање и примерок политика на  вештачка бамбус панели за продажба павилјон зграда фасада:

1) Испорака: 10-30 дена по уплатата примена. Зависи од количината. Прилагодено предмети ќе потрае подолго време.
2) Испорака по курир или поморски транспорт.
3) Инкотермс: ФОБ, CIF, DDU или DDP. Некои земји не може да се примени DDU и ДДП.
4) Начин на плаќање: T / T, Western Union или Paypal (6% доплата ќе бидат платени од страна на купувачот)
5) политика Пример: бесплатни примероци, задолжен курир да се плати од страна на купувачите.


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Online Chat !