Вештачки лажни бамбус стапчиња за аквариум риба тенкови

Вештачки лажни бамбус стапчиња за аквариум риба тенкови
Краток опис:

Вештачки лажни бамбус стапчиња за аквариум риба тенкови

Кол: 20mm, 40mm, 60mm, 80mm и 100mm

Должина: 1000mm или како на барање на купувачот

MOQ: 500 метри

Бои: зелена, жолта, тутун или кориснички


детали за производот

Тагови производ

Artificial fake bamboo rods for fish tanks aquarium

1. Опис на производот за Artificial fake bamboo rods for fish tanks aquarium:

Вештачки лажни бамбус стапчиња за аквариум риба тенкови, исто така, се нарекува бамбус столбови. Имитиран бамбус се долг животен век, без одржување, без корозија, не изгние и изгледа домот. Значи, тие се добредојдени од страна на клиентите. Тие би можеле да се користи со проекти тропски-тематските дома подобрување или отворено градина или парк декорација. Тие ќе бидат е исклучително разновиден и може да се користи и во двете станбени и комерцијални објекти декорација.

2. Карактеристики на вештачка лажни бамбус стапчиња за риба тенкови аквариум:

Материјал: Висока густина ЈП
дијаметри Нормално има 20mm, 40mm, 60mm, 80mm и 100mm
Должина: 1000mm или како на барање на купувачот
10-15 години животен век
Бои: зелена, жолта, тутун или кориснички
без пукнатини, УВ доказ,  Отпорен на корозија

3. Алатки на вештачка лажни бамбус стапчиња за риба тенкови аквариум:

Јаже.

4. Примена на вештачка лажни бамбус стапчиња за риба тенкови аквариум:

За огради, дрвести структури, и trellises на вашиот двор, дом, канцеларија, или други омилени простор; или од областа на сценско место, паркови, зоолошки градини, забавни паркови, одморалишта, летни село, народната култура село, хотели, вили, плажа, базен, рекреација самопослуга, скара бар, земјоделски, градинарски и други места за одмор. 

Исто така, може да се користи за вода карактеристики во езерца.

5. Испорака, Шпедиција, Инкотермс, начин на плаќање и примерок политика на  вештачка лажни бамбус стапчиња за риба тенкови аквариум:

1) Испорака: 10-30 дена по уплатата примена. Зависи од количината. Прилагодено предмети ќе потрае подолго време.
2) Испорака по курир или поморски транспорт.
3) Инкотермс: ФОБ, CIF, DDU или DDP. Некои земји не може да се примени DDU и ДДП.
4) Начин на плаќање: T / T, Western Union или Paypal (6% доплата ќе бидат платени од страна на купувачот)
5) политика Пример: бесплатни примероци, задолжен курир да се плати од страна на купувачите.


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Online Chat !