Вештачки дланка лист покривни за туризам градежни

Вештачки дланка лист покривни за туризам градежни
Краток опис:

Вештачки дланка лист покривни

Големина: 500x450mm

8 парчиња за 1 квадратни метри покрив

10-15 години животен век


 • Мин.нарачката Количина: 1000 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Вчитување пристаниште: Xiamen, Кина
 • Начин на плаќање: T / T, Western Union
 • Трговски услови: ФОБ, ЦФР, CIF.
 • детали за производот

  Тагови производ

  Вештачки дланка лист покривни

  Повеќе Синтетички сламен Стилови:

  повеќе синтетички сламен производи

  За повеќе производи, можете да ја посетите тука:

  https://www.beatlespark.com/products/synthetic-thatch-roof-tiles

  Некои од нашите пратки и големи товар:

  испорака

  1. Опис на производот за вештачка дланка лист покривни:

  Убава, евтини и автентично.
  Вештачки сламен покрив е еден од нашите главни производи.
  Симулирани природни сламен покрив, кој изгледа како вистински.
  Се спротивстави на влага и распаѓање.
  Не е токсичен (еко-пријателски и не му наштетат на здравјето)
  птици, глодари и црви не може да го (без одвратно инфестации!) Јадат
  Нема дополнителни трошоци за одржување!

  2. Параметри на Вештачки дланка лист покривни:

  Материјал: Висока густина ЈП
  Големина: 500x450mm
  8 парчиња покријат 1 квадратен метар на покривот
  10-15 години животен век
  УВ доказ
  Редовна јаглерод Големина: 40x50x60cm
  јаглерод количина: 50 парчиња

  3. Алатки на Вештачки дланка лист покривни:

  Гребен плочки може да се направи од страна на клиентите.

  4. Примена на Вештачки дланка лист покривни:

  Пејзаж, сценско место, паркови, зоолошки градини, забавни паркови, одморалишта, летни село, народната култура село, хотели, вили, плажа, базен, рекреација самопослуга, скара бар, земјоделски, градинарски и други места.

  5. Упатство за инсталација на Вештачки дланка лист покривни:

  Вештачки thatchs може да биде прикован, захефтана или зезнав директно на дрво лајсни, жица мрежа челик, иверица или како дел од комплетен систем за покривање зависност хидроизолација и естетски преференци.

  6. Инсталација алатки на Вештачки дланка лист покривни:

  1) помине или завртка;
  2) нокти пиштол

  7. испорака, испорака, Инкотермс, начин на плаќање и примерок политика на  Вештачки дланка лист покривни:

  1) Испорака: 10-30 дена по уплатата примена. Зависи од количината.
  2) Испорака по курир или море товарен
  3) Инкотермс: ФОБ, CIF, DDU или ДДП. Некои земји не може да се примени DDU и ДДП.
  4) Начин на плаќање: T / T, Western Union или Paypal (6% доплата ќе бидат платени од страна на купувачот)
  5) политика Пример: бесплатни примероци, задолжен курир да се плати од страна на купувачите.

  Воведување на 8. Друштвото Вештачки дланка лист покривни:

  Xiamen Битлси градежен материјал копродукции, Ltd, ние сме една од водечките компании за синтетички сламен покрив, синтетички бамбус, вештачки ограда, вештачки кората, итн во Кина. Тие се 100% симулација. Некои од нив може да биде огноотпорни и водоотпорен. Ние секогаш развој на нови модели во согласност со барањата на нашите клиенти. Нашата главна на пазарот во Кина, но ние ќе се обидеме да се отвори во странство на пазарот во последниве години. Ние, исто така, трговијата со отворен WPC ѕид панел и тротоарите, полиестер волна, челик жица мрежа, итн Добредојдовте вашата истрага за нас.

   

  Вештачки дланка лист покривни
 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !