Конкурентна цена производители композитни ограда панели

Конкурентна цена производители композитни ограда панели
Краток опис:

Конкурентна цена производители композитни ограда панели

природен изглед

ветер отпорни

УВ Доказ

Големина: 1oox100cm, 100x300cm, 200x300cm или кориснички

Материјал: ПП пластика, неутрален, не се токсични

Еко Пријателски, 100% се рециклира


детали за производот

Тагови производ

Конкурентна цена производители композитни ограда панели

1. Параметри на  конкурентна цена композитни ограда панели производители:

природен изглед

ветер отпорни

УВ Доказ

Големина: 1oox100cm, 100x300cm, 200x300cm или кориснички

Материјал: ПП пластика, неутрален, не се токсични

Еко Пријателски, 100% се рециклира

2. Карактеристики на на  Конкурентна цена производители композитни ограда панели:

Карактеристики на вештачки ограда

3. Примена на Конкурентна цена производители композитни ограда панели:

Пејзаж, сценско место, паркови, зоолошки градини, забавни паркови, одморалишта, летни село, народната култура село, хотели, вили, плажа, базен, рекреација самопослуга, скара бар, земјоделски, градинарски и други места. 

Да се ​​користи како ограда, или внатрешна декорација ѕид, плафон, скрининг или завеса.

4. Испорака, Испорака, Инкотермс, начин на плаќање и на примерот на  Конкурентна цена производители композитни ограда панели:

1) Испорака: 30-40 дена по уплатата примена. Зависи од количината.
2) Испорака по курир или море товарен
3) Инкотермс: ФОБ, CIF, DDU или ДДП. Некои земји не може да се примени DDU и ДДП.
4) Начин на плаќање: T / T, Western Union или Paypal (6% доплата ќе бидат платени од страна на купувачот)
5) политика Пример: задолжен примерок и задолжен курир да се плати од страна на купувачите.

5. Пакување на  Конкурентна цена производители композитни ограда панели:

Пакување на синтетички вештачки ограда пластични влакна

 


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Online Chat !