Синтетички сламен покривни Цени за Канада

Синтетички сламен покривни Цени за Канада
Краток опис:

Синтетички сламен покривни Цени за Канада

Големина: 500x450mm

8 парчиња за 1 квадратни метри покрив

10-15 години животен век


 • Мин.нарачката Количина: 1000 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Вчитување пристаниште: Xiamen, Кина
 • Начин на плаќање: T / T, Western Union
 • Трговски услови: ФОБ, ЦФР, CIF.
 • детали за производот

  Тагови производ

  Синтетички сламен покривни Цени за Канада

  1. Опис на производот за Синтетички сламен покривни Цени за Канада:

  Убава, евтини и автентично.
  Вештачки сламен покрив е еден од нашите главни производи.
  Симулирани природни сламен покрив, кој изгледа како вистински.
  Се спротивстави на влага и распаѓање.
  Не е токсичен (еко-пријателски и не му наштетат на здравјето)
  птици, глодари и црви не може да го (без одвратно инфестации!) Јадат
  Нема дополнителни трошоци за одржување!

  2. Параметри на Синтетички сламен покривни Цени за Канада:

  Материјал: Висока густина ЈП
  Големина: 500x450mm
  8 парчиња покријат 1 квадратен метар на покривот
  10-15 години животен век
  УВ доказ
  Редовна јаглерод Големина: 40x50x60cm
  јаглерод количина: 50 парчиња

  3. Алатки на Синтетички сламен покривни Цени за Канада:

  Гребен плочки може да се направи од страна на клиентите.

  4. Примена на Синтетички сламен покривни Цени за Канада:

  Пејзаж, сценско место, паркови, зоолошки градини, забавни паркови, одморалишта, летни село, народната култура село, хотели, вили, плажа, базен, рекреација самопослуга, скара бар, земјоделски, градинарски и други места.

  5. Упатство за инсталација на Синтетички сламен покривни Цени за Канада:

  Вештачки thatchs може да биде прикован, захефтана или зезнав директно на дрво лајсни, жица мрежа челик, иверица или како дел од комплетен систем за покривање зависност хидроизолација и естетски преференци.

  6. Инсталација алатки на Синтетички сламен покривни Цени за Канада:

  1) помине или завртка;
  2) нокти пиштол

  7. испорака, испорака, Инкотермс, начин на плаќање и примерок политика на  Синтетички сламен покривни Цени за Канада:

  1) Испорака: 10-30 дена по уплатата примена. Зависи од количината.
  2) Испорака по курир или море товарен
  3) Инкотермс: ФОБ, CIF, DDU или ДДП. Некои земји не може да се примени DDU и ДДП.
  4) Начин на плаќање: T / T, Western Union или Paypal (6% доплата ќе бидат платени од страна на купувачот)
  5) политика Пример: бесплатни примероци, задолжен курир да се плати од страна на купувачите.


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !