panele artificiale bambu për shitje në ndërtimin e pavijon fasadës

panele artificiale bambu për shitje në ndërtimin e pavijon fasadës
Përshkrim i shkurtër:

panele artificiale bambu për shitje në ndërtimin e pavijon fasadës

Materiali: çelik ose plastike rrëshirë sintetike

Dia: 25mm, 32mm, 38mm, 51mm, 63mm dhe 89mm

Length: sipas kërkesës së klientit

MOQ: 500 metra

Ngjyrat: jeshile, e verdhë, e duhanit ose të përshtatur

përfundojë sipërfaqe: AKZONOBEL elektrostatike pluhur spërkatje


Detail Product

Produkt Tags

panele artificiale bambu për shitje në ndërtimin e pavijon fasadës

1. Product Description për panelet bambu artificiale për shitje në ndërtimin e pavijon fasadë:

Bambu shkopinj quajtur edhe polet bambu. bambu emulated janë hapësirë ​​të gjatë jetës, të lirë nga mirëmbajtja, pa korrozioni, pa kalb dhe duket elegante. Pra, ata janë të mirëpritur nga konsumatorët. Ato mund të përdoren në mënyrë të përkryer për projekte tropikale-themed Home Improvement apo kopsht në natyrë apo dekoratë park. Ata do të jenë të është shumë i zhdërvjellët dhe mund të përdoret në të dy dekorimin banimi dhe ndërtesa tregtare.

2. Karakteristikat e panelet bambu artificiale për shitje në ndërtimin e pavijon fasadë:

Materiali: Stainless Steel, ose plastike rrëshirë sintetike

Dia: 25mm, 32mm, 38mm, 51mm, 63mm dhe 89mm

Length: sipas kërkesës së klientit

MOQ: 500 metra

Ngjyrat: jeshile, e verdhë, e duhanit ose të përshtatur

përfundojë sipërfaqe: AKZONOBEL elektrostatike pluhur spërkatje

3. Disa aplikimit dhe instalimin fotot e  panelet bambu artificiale për shitje në ndërtimin e pavijon fasadë:

artificial fasada bambu sintetik rrëshirë bambu fasadë fasada artificiale bambu për shtëpinë

4. Zbatimi i panelet bambu artificiale për shitje në ndërtimin e pavijon fasadë:

Për gardhe, arbors, dhe kulmet e oborrit tuaj, shtëpi, zyra, apo hapësirë ​​tjetër të preferuar; ose zona tjetër e vend skenik, parqet, kopshtet zoologjike, parqet dëfrim, vendpushime, fshati vacational, fshat kulturës popullore, hotele, vila, plazh, pishinë, supermarket lirë, bar Barbecue, fermë, kopsht dhe vende të tjera. 

5. Delivery, Transporti, Incoterms, kushtet e pagesës dhe politika Shembull i  panelet bambu artificiale për shitje në ndërtimin e pavijon fasadë:

1) i dorëzimit: 10-30 ditë pas marrë pagesën. Varet nga sasia. Artikuj Custom do të marrë kohë më të gjatë.
2) Dërgesë me postë ose mallrave në det.
3) Incoterms: FOB, CIF, DDU ose DDP. Disa vende nuk po arrinin të DDU dhe DDP.
4) Kushtet e pagesës: T / T, Western Union ose Paypal (6% pagesë shtesë do të paguhet nga blerësi)
5) Politika Shembull: Mostrat e lira, ngarkuar ndërlidhës që duhet të paguhet nga blerësit.


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !