kosto konkurruese panele gardh përbërë prodhuesit

kosto konkurruese panele gardh përbërë prodhuesit
Përshkrim i shkurtër:

kosto konkurruese panele gardh përbërë prodhuesit

natyrore në kërkim

Wind Resistant

UV Dëshmi

Madhësi: 1oox100cm, 100x300cm, 200x300cm apo përshtatur

Material: plastic PP, neutral, jo toksike

Eko miqësore, 100% riciklueshme


Detail Product

Produkt Tags

kosto konkurruese panele gardh përbërë prodhuesit

1. Parametrat e  konkurruese kosto panele prodhuesit gardh përbërë:

natyrore në kërkim

Wind Resistant

UV Dëshmi

Madhësi: 1oox100cm, 100x300cm, 200x300cm apo përshtatur

Material: plastic PP, neutral, jo toksike

Eko miqësore, 100% riciklueshme

2. Karakteristikat e të  kosto konkurruese panele gardh përbërë prodhuesit:

Karakteristikat e gardhit artificiale

3. Aplikimi i kosto konkurruese panele gardh përbërë prodhuesit:

Landscape, spot skenik, parqe, zoos, parqet dëfrim, vendpushime, fshati vacational, fshati kultura popullore, hotele, vila, plazh, pishinë, supermarket të lirë, bar Barbecue, fermë, kopsht dhe vende të tjera. 

Për t'u përdorur si skermë, apo dekorimin e brendshëm mur, tavan, shqyrtimit apo perde.

4. Delivery, Transporti, Incoterms, kushtet e pagesës dhe politika Shembull i  kosto konkurruese panele gardh përbërë prodhuesit:

1) i dorëzimit: 30-40 ditë pas marrë pagesën. Varet nga sasia.
2) Dërgesë nga ndërlidhës ose mallrave detit
3) Incoterms: FOB, CIF, DDU ose DDP. Disa vende nuk po arrinin të DDU dhe DDP.
4) Kushtet e pagesës: T / T, Western Union ose Paypal (6% pagesë shtesë do të paguhet nga blerësi)
5) Politika Shembull: ngarkuar mostër dhe të ngarkuar ndërlidhës që duhet të paguhet nga blerësit.

5. Paketimi i  kosto konkurruese panele gardh përbërë prodhuesit:

Paketimi i sintetike artificiale gardhit fibra plastike

 


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !