Bamboo plastike nga Kina eksportues për Swimming Pool Dekorimi

Bamboo plastike nga Kina eksportues për Swimming Pool Dekorimi
Përshkrim i shkurtër:

bambu plastike

Dia: 20mm, 40mm, 60mm, 80mm dhe 100mm

Length: 1000mm ose sipas kërkesës së klientit

MOQ: 500 metra

Ngjyrat: jeshile, e verdhë, e duhanit ose të përshtatur


Detail Product

Produkt Tags

bambu plastike

Disa dizajne produkt e seri artificiale bambu:

https://www.beatlespark.com/products/artificial-bamboo/artificial-bamboo-products

Natural bamboo is widely used in application of the decoration for people’s everyday life, as people consider bamboo to be a vital plant. They could be used for wall, fence, or roof structure. But the weakness is they could not last too long time, easily rot, break. Difficult to control the diameter. So with the time going, and new technology used, people start to use materials like synthetic resin, plastic or metal to simulate the bamboo for decoration. Plastic or metal bamboo has lots of diameters for choices, 20-100mm or even 200mm are available, just need tooling, etc to customize. The color or texture is ok for customized too. The strength and lifespan of the artificial bamboo are long, do not take much time for maintenance. Plastic bamboo and metal bamboo could be assembled to fence, border for garden, lawn’s edging.

1. Product Description për bambu plastike:

Bambu shkopinj quajtur edhe polet bambu. bambu emulated janë hapësirë ​​të gjatë jetës, të lirë nga mirëmbajtja, pa korrozioni, pa kalb dhe duket elegante. Pra, ata janë të mirëpritur nga konsumatorët. Ato mund të përdoren në mënyrë të përkryer për projekte tropikale-themed Home Improvement apo kopsht në natyrë apo dekoratë park. Ata do të jenë të është shumë i zhdërvjellët dhe mund të përdoret në të dy dekorimin banimi dhe ndërtesa tregtare.

2. Karakteristikat e bambu plastike:

Materiali: densitet të lartë PE
Diametra: Normalisht ka 20mm, 40mm, 60mm, 80mm dhe 100mm
Length: 1000mm ose sipas kërkesës së klientit
10-15 vjet jetëgjatësi
Ngjyrat: jeshile, e verdhë, e duhanit ose të përshtatur
ka të çara, prova UV,  korrozioni rezistente

3. Pajisje e bambu plastike:

Litar.

4. Zbatimi i bambu plastike:

Për gardhe, arbors, dhe kulmet e oborrit tuaj, shtëpi, zyra, apo hapësirë ​​tjetër të preferuar; ose zona tjetër e vend skenik, parqet, kopshtet zoologjike, parqet dëfrim, vendpushime, fshati vacational, fshat kulturës popullore, hotele, vila, plazh, pishinë, supermarket lirë, bar Barbecue, fermë, kopsht dhe vende të tjera. 

Mund të përdoret edhe për karakteristikat e ujit në pellgje.

5. Delivery, Transporti, Incoterms, kushtet e pagesës dhe politika Shembull i  bambu plastike:

1) i dorëzimit: 10-30 ditë pas marrë pagesën. Varet nga sasia. Artikuj Custom do të marrë kohë më të gjatë.
2) Dërgesë me postë ose mallrave në det.
3) Incoterms: FOB, CIF, DDU ose DDP. Disa vende nuk po arrinin të DDU dhe DDP.
4) Kushtet e pagesës: T / T, Western Union ose Paypal (6% pagesë shtesë do të paguhet nga blerësi)
5) Politika Shembull: Mostrat e lira, ngarkuar ndërlidhës që duhet të paguhet nga blerësit.

Futja 6. kompanisë të bambu plastike:

Xiamen Beatles Materiale Ndërtimi Co, Ltd, ne jemi një nga kompanitë kryesore për kashtë sintetike, bambu sintetike, gardh artificial, leh artificiale, etj në Kinë. Ato janë 100% simulim. Disa prej tyre mund të jetë Fireproof dhe të papërshkueshëm nga uji. Ne gjithmonë zhvilluar modele të reja sipas kërkesave të klientëve tanë. Tregu ynë kryesor është në Kinë, por ne jemi duke shkuar për të hapur tregun e huaj në vitet e fundit. Ne gjithashtu tregtisë në natyrë WPC panel mur dhe dysheme, leshi poliestër, çeliku rrjetë teli, etj mirëpritur kërkesën tuaj për ne.

 

bambu plastike


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !