Kallam Mats Fencing paret Screen Rolls

Kallam Mats Fencing paret Screen Rolls
Përshkrim i shkurtër:

Kallam Mats Fencing paret Screen Rolls

Siperfaqja: 1 × 5 metra, 1.5 mm 5 metra, 2 x 5 metra ose përshtatur

Materiali: Reed Natyrore


Detail Product

Produkt Tags

Kallam Mats Fencing paret Screen Rolls

Më shumë Styles Fence:

Më shumë produkte gardh

Për më shumë produktet gardh, ju mund të vizitoni ketu:

https://www.beatlespark.com/products/synthetic-fence-products

Disa nga dërgesave tona dhe ngarkesave të mbushura:

ngarkesë

1. Parametrat e  Reed Mats Fencing paret Rolls Screen:

Size: 1 × 5 metra, 1.5 × 5 metra, 2 × 5 metra ose përshtatur
Materialet: Reed Natyrore

2. Aplikimi i Kallam Mats Fencing paret Screen Rolls:

Landscape, spot skenik, parqe, zoos, parqet dëfrim, vendpushime, fshati vacational, fshati kultura popullore, hotele, vila, plazh, pishinë, supermarket të lirë, bar Barbecue, fermë, kopsht dhe vende të tjera. 

Për t'u përdorur si skermë, apo dekorimin e brendshëm mur, tavan, shqyrtimit apo perde.

3. Delivery, Transporti, Incoterms, kushtet e pagesës dhe politika Shembull i  Kallam Mats Fencing paret Screen Rolls:

1) i dorëzimit: 10-30 ditë pas marrë pagesën. Varet nga sasia.
2) Dërgesë nga ndërlidhës ose mallrave detit
3) Incoterms: FOB, CIF, DDU ose DDP. Disa vende nuk po arrinin të DDU dhe DDP.
4) Kushtet e pagesës: T / T, Western Union ose Paypal (6% pagesë shtesë do të paguhet nga blerësi)
5) Politika Shembull: ngarkuar mostër dhe të ngarkuar ndërlidhës që duhet të paguhet nga blerësit.

Futja 4. kompanisë të Kallam Mats Fencing paret Screen Rolls:

Xiamen Beatles Materiale Ndërtimi Co, Ltd, ne jemi një nga kompanitë kryesore për kashtë sintetike, bambu sintetike, gardh artificial, leh artificiale, etj në Kinë. Ato janë 100% simulim. Disa prej tyre mund të jetë Fireproof dhe të papërshkueshëm nga uji. Ne gjithmonë zhvilluar modele të reja sipas kërkesave të klientëve tanë. Tregu ynë kryesor është në Kinë, por ne jemi duke shkuar për të hapur tregun e huaj në vitet e fundit. Ne gjithashtu tregtisë në natyrë WPC panel mur dhe dysheme, leshi poliestër, çeliku rrjetë teli, etj mirëpritur kërkesën tuaj për ne.

 

Kallam Mats Fencing paret Screen Rolls


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !