Stainless shkopinj bambu çeliku për hotel turistik gardh kopshti dhe ekran

Stainless shkopinj bambu çeliku për hotel turistik gardh kopshti dhe ekran
Përshkrim i shkurtër:

Stainless shkopinj bambu çeliku për hotel turistik gardh kopshti dhe ekran

Materiali: çelik

Dia: 25mm, 32mm, 38mm, 51mm, 63mm dhe 89mm

Length: sipas kërkesës së klientit

MOQ: 500 metra

Ngjyrat: jeshile, e verdhë, e duhanit ose të përshtatur

përfundojë sipërfaqe: AKZONOBEL elektrostatike pluhur spërkatje


Detail Product

Produkt Tags

Stainless shkopinj bambu çeliku për hotel turistik gardh kopshti dhe ekran

1. Product Description për Stainless shkopinj bambu çeliku për hotel turistik gardh kopshti dhe ekran:

Bambu shkopinj quajtur edhe polet bambu. bambu emulated janë hapësirë ​​të gjatë jetës, të lirë nga mirëmbajtja, pa korrozioni, pa kalb dhe duket elegante. Pra, ata janë të mirëpritur nga konsumatorët. Ato mund të përdoren në mënyrë të përkryer për projekte tropikale-themed Home Improvement apo kopsht në natyrë apo dekoratë park. Ata do të jenë të është shumë i zhdërvjellët dhe mund të përdoret në të dy dekorimin banimi dhe ndërtesa tregtare.

2. Karakteristikat e Stainless shkopinj bambu çeliku për hotel turistik gardh kopshti dhe ekran:

Materiali: çelik

Dia: 25mm, 32mm, 38mm, 51mm, 63mm dhe 89mm

Length: sipas kërkesës së klientit

MOQ: 500 metra

Ngjyrat: jeshile, e verdhë, e duhanit ose të përshtatur

përfundojë sipërfaqe: AKZONOBEL elektrostatike pluhur spërkatje

3. Disa aplikimit dhe instalimin fotot e  Stainless shkopinj bambu çeliku për hotel turistik gardh kopshti dhe ekran:

IMG_5059 IMG_5060 IMG_5061

4. Zbatimi i Stainless shkopinj bambu çeliku për hotel turistik gardh kopshti dhe ekran:

Për gardhe, arbors, dhe kulmet e oborrit tuaj, shtëpi, zyra, apo hapësirë ​​tjetër të preferuar; ose zona tjetër e vend skenik, parqet, kopshtet zoologjike, parqet dëfrim, vendpushime, fshati vacational, fshat kulturës popullore, hotele, vila, plazh, pishinë, supermarket lirë, bar Barbecue, fermë, kopsht dhe vende të tjera. 

5. Delivery, Transporti, Incoterms, kushtet e pagesës dhe politika Shembull i  Stainless shkopinj bambu çeliku për hotel turistik gardh kopshti dhe ekran:

1) i dorëzimit: 10-30 ditë pas marrë pagesën. Varet nga sasia. Artikuj Custom do të marrë kohë më të gjatë.
2) Dërgesë me postë ose mallrave në det.
3) Incoterms: FOB, CIF, DDU ose DDP. Disa vende nuk po arrinin të DDU dhe DDP.
4) Kushtet e pagesës: T / T, Western Union ose Paypal (6% pagesë shtesë do të paguhet nga blerësi)
5) Politika Shembull: Mostrat e lira, ngarkuar ndërlidhës që duhet të paguhet nga blerësit.


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !