Sintetike ose natyrore shportarie Roll Fence për Outdoor Fencing

Sintetike ose natyrore shportarie Roll Fence për Outdoor Fencing
Përshkrim i shkurtër:

Sintetike ose natyrore shportarie Roll Fence për Outdoor Fencing

Siperfaqja: 1 × 5 metra, 1.5 mm 5 metra, 2 x 5 metra ose përshtatur

Materiali: sintetike ose natyrore Wicker


Detail Product

Produkt Tags

Sintetike ose natyrore shportarie Roll Fence për Outdoor Fencing

1. Parametrat e  sintetike ose natyrore Wicker Roll gardh për Outdoor Fencing:

Size: 1 × 5 metra, 1.5 × 5 metra, 2 × 5 metra ose përshtatur
Materialet: sintetike ose natyrore thurje

2. Aplikimi i Sintetike ose natyrore shportarie Roll Fence për Outdoor Fencing:

Landscape, spot skenik, parqe, zoos, parqet dëfrim, vendpushime, fshati vacational, fshati kultura popullore, hotele, vila, plazh, pishinë, supermarket të lirë, bar Barbecue, fermë, kopsht dhe vende të tjera. 

Për t'u përdorur si skermë, apo dekorimin e brendshëm mur, tavan, shqyrtimit apo perde.

3. Delivery, Transporti, Incoterms, kushtet e pagesës dhe politika Shembull i  Sintetike ose natyrore shportarie Roll Fence për Outdoor Fencing:

1) i dorëzimit: 10-30 ditë pas marrë pagesën. Varet nga sasia.
2) Dërgesë nga ndërlidhës ose mallrave detit
3) Incoterms: FOB, CIF, DDU ose DDP. Disa vende nuk po arrinin të DDU dhe DDP.
4) Kushtet e pagesës: T / T, Western Union ose Paypal (6% pagesë shtesë do të paguhet nga blerësi)
5) Politika Shembull: ngarkuar mostër dhe të ngarkuar ndërlidhës që duhet të paguhet nga blerësit.


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !