Synthetic Palm Thatch Roof Tile for landscape

Synthetic Palm Thatch Roof Tile for landscape
Përshkrim i shkurtër:

Sintetike Palm Pullazet tjegull

1000x600mm

4 copa për 1 metra katror kulmit

10-15 vjet jetëgjatësi


 • Min.urdhër Sasia: 1000 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Loading Port: Xiamen, China
 • Kushtet e pagesës: T / T, Western Union
 • Kushtet e Tregtisë: FOB, CFR, CIF.
 • Detail Product

  Produkt Tags

  sintetike Palm kashtë Roof Tile

  Palm tree leaves to be used as roof materials are many countries’ traditions. But due to the disadvantages of maintenance, decay, rot, worm and bird eating, etc, artificial palm thatch is widely used in the world, pacific countries, Canada, USA, Middle and South America countries, Australia, Europe, Southeast Asia and Middle East now. This material looks graceful and has tropical atmosphere. Palm thatch roofing material has lots of choice in the market, but quality is really different. Different thickness, include 0.8mm, 1.0mm, 1.2mm. Normally, the thicker, the palm thatch quality is better. And the material is different too, depend on what additives are added, that greatly affect the quality performance of the palm leaf tile. Adding cheap and not genuine material will cause short life of the palm leaf thatch, break and rot easily. 

  1. Product Description për  sintetike Palm kashtë Roof Tile:

  Bukur, të përballueshme dhe autentike.
  Sintetike Palm Pullazet është një nga produktet tona më të njohura thatched.
  Kashtë simuluar natyrore që duket si e vërtetë.
  Rezistoni lagështia dhe prishjen.
  Jo toksike (eko-miqësore dhe nuk e dëmtojnë shëndetin)
  zogjve, brejtësve dhe krimbat nuk mund të hani atë (nuk ka infestations pështirë!)
  Nuk ka kosto shtesë të mirëmbajtjes!

  2. Parameters of Sintetike Palm kashtë çati Tile:

  Materiali: densitet të lartë PE
  Size: 1000x600mm
  4 copë të mbuluar 1 metër katror të kulmit
  10-15 vjet jetëgjatësi
  UV prova
  rregullt karbonit Size: 65x26x106cm
  sasinë karbonit: 100 copë

  3. Pajisje e  Sintetike Palm kashtë çati Tile:

  Top Cap, Ridge Tile, Clips erës dhe binarët ndreqim.

  sintetike Palm kashtë

  4. Zbatimi i sintetike Palm kashtë tjegull:

  Landscape, spot skenik, parqe, zoos, parqet dëfrim, vendpushime, fshati vacational, fshati kultura popullore, hotele, vila, plazh, pishinë, supermarket të lirë, bar Barbecue, fermë, kopsht dhe vende të tjera.

  5. udhëzim Instalimi i sintetike Palm kashtë tjegull:

  Sintetike palme kashtë tjegulla mund të jetë bërë pa kujdes, kapëse apo të dehur direkt në dërrasë druri, çeliku rrjetë teli, kompensatë ose si pjesë e një sistemi të plotë mbulim në varësi hidroizolim dhe preferencat estetike.

  6. Mjetet e instalimit të sintetike Palm kashtë tjegull:

  1) Nail ose vidë;
  2) Nail Gun

  7. Packaging photo of sintetike Palm kashtë tjegull:

  synthetic palm thatch roof tile package

  8. Delivery, Shipping, Incoterms, Payment terms and Sample policy of sintetike Palm kashtë tjegull:

  1) i dorëzimit: 10-30 ditë pas marrë pagesën. Varet nga sasia.
  2) Dërgesë nga ndërlidhës ose mallrave detit
  3) Incoterms: FOB, CIF, DDU ose DDP. Disa vende nuk po arrinin të DDU dhe DDP.
  4) Kushtet e pagesës: T / T, Western Union ose Paypal (6% pagesë shtesë do të paguhet nga blerësi)
  5) Politika Shembull: Mostrat e lira, ngarkuar ndërlidhës që duhet të paguhet nga blerësit.

  Sintetike Palm Pullazet tjegull


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !