Sintetike Pullazet mbulim Çmimet për Kanada

Sintetike Pullazet mbulim Çmimet për Kanada
Përshkrim i shkurtër:

Sintetike Pullazet mbulim Çmimet për Kanada

Size: 500x450mm

8 copë për 1 metra katrore çati

10-15 vjet jetëgjatësi


 • Min.urdhër Sasia: 1000 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Loading Port: Xiamen, China
 • Kushtet e pagesës: T / T, Western Union
 • Kushtet e Tregtisë: FOB, CFR, CIF.
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Sintetike Pullazet mbulim Çmimet për Kanada

  1. Product Description për Synthetic kashtë mbulim Çmimet për Kanada:

  Bukur, të përballueshme dhe autentike.
  Kashtë artificiale është një nga produktet tona kryesore.
  Kashtë simuluar natyrore që duket si e vërtetë.
  Rezistoni lagështia dhe prishjen.
  Jo toksike (eko-miqësore dhe nuk e dëmtojnë shëndetin)
  zogjve, brejtësve dhe krimbat nuk mund të hani atë (nuk ka infestations pështirë!)
  Nuk ka kosto shtesë të mirëmbajtjes!

  2. Parametrat e Sintetike Pullazet mbulim Çmimet për Kanada:

  Materiali: densitet të lartë PE
  Size: 500x450mm
  8 copë të mbuluar 1 metër katror të kulmit
  10-15 vjet jetëgjatësi
  UV prova
  rregullt karbonit Size: 40x50x60cm
  sasinë karbonit: 50 copë

  3. Pajisje e Sintetike Pullazet mbulim Çmimet për Kanada:

  Ridge Tile mund të bëhet nga konsumatorët.

  4. Zbatimi i Sintetike Pullazet mbulim Çmimet për Kanada:

  Landscape, spot skenik, parqe, zoos, parqet dëfrim, vendpushime, fshati vacational, fshati kultura popullore, hotele, vila, plazh, pishinë, supermarket të lirë, bar Barbecue, fermë, kopsht dhe vende të tjera.

  5. udhëzim Instalimi i Sintetike Pullazet mbulim Çmimet për Kanada:

  thatchs artificiale mund të jetë bërë pa kujdes, kapëse apo të dehur direkt në dërrasë druri, çeliku rrjetë teli, kompensatë ose si pjesë e një sistemi të plotë mbulim në varësi hidroizolim dhe preferencat estetike.

  6. Mjetet e instalimit të Sintetike Pullazet mbulim Çmimet për Kanada:

  1) Nail ose vidë;
  2) Nail Gun

  7. Delivery, Transporti, Incoterms, kushtet e pagesës dhe politika Shembull i  Sintetike Pullazet mbulim Çmimet për Kanada:

  1) i dorëzimit: 10-30 ditë pas marrë pagesën. Varet nga sasia.
  2) Dërgesë nga ndërlidhës ose mallrave detit
  3) Incoterms: FOB, CIF, DDU ose DDP. Disa vende nuk po arrinin të DDU dhe DDP.
  4) Kushtet e pagesës: T / T, Western Union ose Paypal (6% pagesë shtesë do të paguhet nga blerësi)
  5) Politika Shembull: Mostrat e lira, ngarkuar ndërlidhës që duhet të paguhet nga blerësit.


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !